Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Purvciems / Hand over

Back to the advertisements list
Close map
Tiek izīrēts pilnībā mēbelēts un ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku aprīkots vienistabas dzīvoklis. Dzīvoklis ir ļoti silts un kluss, atrodas zaļā un mierīgā Purvciema daļā.
Tuvumā pieejama visa ērtai dzīvei nepieciešamā infrastruktūra - bērnudārzi, skolas, poliklīnika, veikali, aptieka, sabiedriskā transporta pieturas un Biķernieku mežs. Pie mājas uz ielas vienmēr ir pieejamas brīvas stāvvietas automašīnai.

Dzīvoklis tiek izīrēts ilgtermiņā, bez mājdzīvniekiem.
Īres maksa 300€ mēnesī + komunālie maksājumi. Drošības depozīts 300€.

Предлагается в аренду полностью меблированная и оборудованная всей необходимой бытовой техникой однокомнатная квартира. Квартира очень теплая и тихая, находится в зеленой части Пурвциемса. Рядом есть вся необходимая для комфортной жизни инфраструктура - детские сады, школы, поликлиника, магазины, аптека, остановки общественного транспорта, Бикерниекский лес. Возле дома всегда есть свободные места для парковки автомобиля.

Квартира сдается на длительный срок, без животных.
Ежемесячная арендная плата 300€ + коммунальные платежи. Депозит 300€.

City: Riga
District: Purvciems
Street: Raunas 64a [Map]
Rooms: 1
Area: 34 m²
Floor / floors: 4/4
Series: 103-th
House type: Brick
Price: 300 €/mon. (8.82 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Purvciems, price 300 €/mon., Photo
Flats,  Riga Purvciems, price 300 €/mon., Photo
Flats,  Riga Purvciems, price 300 €/mon., Photo
Flats,  Riga Purvciems, price 300 €/mon., Photo
Flats,  Riga Purvciems, price 300 €/mon., Photo
Flats,  Riga Purvciems, price 300 €/mon., Photo
Flats,  Riga Purvciems, price 300 €/mon., Photo
Flats,  Riga Purvciems, price 300 €/mon., Photo
Flats,  Riga Purvciems, price 300 €/mon., Photo
Flats,  Riga Purvciems, price 300 €/mon., Photo
Phone: (+371)27-88-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
Place:Riga

Add to favorites
Print Date: 17.05.2026 21:55
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation