Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Plyavnieki / Hand over

Back to the advertisements list
Close map
Сдаётся на длительный срок 2-ух комнатная квартира с мебелью, стиральная машина, холодильник. Квартира солнечная, тёплая, стеклопакеты, в хорошем состоянии. Есть лоджия. Окна выходят во двор.
Отличное расположение: поблизости магазины LIDL, Maxima, Rimi mini. Рядом с домом остановка общественного транспорта. Во дворе автостоянка для жителей дома.
Коммунальные платежи летом от 100 EUR, зимой от 170 EUR.
Арендная плата: 300 EUR в месяц + коммунальные платежи.
При заключении договора оплата за первый месяц 300 EUR + залоговый депозит в размере 300 евро.

Izīrē ilgtermiņā 2 istabu dzīvokli, ar mēbelēm, veļas mašīnu, ledusskapi. Dzīvoklis ir saulains, silts, labā stāvoklī. Ir lodžija. Logi uz pagalmu.
Lieliska atrašanās vieta: tuvumā veikali Lidl, Maxima, Rimi, blakus ir sabiedriskā transporta pieturas. Autostāvvieta pagalmā ar atļauju. Komunālie maksājumi vasarā no 100 EUR, ziemā no 170 EUR.
Īres maksa 300 EUR mēnesī + komunālie maksājumi.
Pie līguma slēgšanas samaksa par pirmo mēnesi 300 EUR + drošības nauda 300 EUR apmērā.

City: Riga
District: Plyavnieki
Street: Deglava 156 [Map]
Rooms: 2
Area: 51 m²
Floor / floors: 3/9/elevator
Series: 602-th
House type: Panel
Facilities: Loggia
Price: 300 €/mon. (5.88 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Plyavnieki, price 300 €/mon., Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 300 €/mon., Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 300 €/mon., Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 300 €/mon., Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 300 €/mon., Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 300 €/mon., Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 300 €/mon., Photo
Phone: (+371)29-16-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
Place:Riga

Add to favorites
Print Date: 23.05.2026 14:46
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation