Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Plyavnieki / Sell

Back to the advertisements list
Close map
Tiek pārdots mazgabarīta dzīvoklis, pilnībā mēbelēts un gatavs dzīvošanai. Augsti griesti. Ērts iebūvētais skapis koridorā, iebūvēta virtuve, apvienots sanitārais mezgls ar dušu. Dzīvoklī ir centrālā apkure un visas ērtības. Viss kā redzams fotogrāfijās.

Māja ir renovēta un siltināta. Tīra un slēdzama kāpņu telpa. Pagalmā daudz vietas automašīnu novietošanai. Blakus atrodas autobusa pietura. Zemi komunālie maksājumi.

Netālu visa Pļavnieku infrastruktūra.
Dzīvoklis ir atbrīvots.

Zvaniet, un vienosimies par apskates laiku.

Продается малогабаритная квартира полностью мебелированная и готовая для проживания. Высокие потолки. Удобный встроенный шкаф в корридоре, встроенная кухня, совмещенный санузел, душ. В квартире центральное отопление, все удобства. Все как на фото. Дом был реновирован и утеплен. Чистый и закрытый подъезд. Во дворе много мест для стоянки. Рядом остановка автобуса. Низкие коммунальные платежи.
Рядом вся инфраструктура Плявников.
Квартира освобождена.
Звоните и договоримся о времени осмотра.

City: Riga
District: Plyavnieki
Street: Rencenu 40 [Map]
Rooms: 1
Area: 17 m²
Floor / floors: 3/5
Series: Recon.
House type: Brick
Facilities: Parking
Price: 29 000 € (1 705.88 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Plyavnieki, price 29 000 €, Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 29 000 €, Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 29 000 €, Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 29 000 €, Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 29 000 €, Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 29 000 €, Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 29 000 €, Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 29 000 €, Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 29 000 €, Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 29 000 €, Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 29 000 €, Photo
Phone: (+371)29-57-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
Place:Riga

Add to favorites
Print Date: 19.05.2026 14:38
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation