Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Plyavnieki / Sell

Back to the advertisements list
Close map
Pārdod mājīgu vienistabas dzīvokli Rīgā – Augusta Deglava ielā 152 k-1, Pļavniekos.

Piedāvājumā 31.9 m² dzīvoklis 3.stāvā deviņstāvu ēkā (602.sērija). Dzīvoklis ir gaišs, mājīgs un piemērots komfortablai dzīvošanai vai investīcijai.

Pamatinformācija:
– Adrese: Augusta Deglava iela 152 k-1, Rīga (Pļavnieki)
– Platība: 31.9 m²
– Stāvs: 3 no 9
– Istabu skaits: 1
– Ēkas projekts: 602.sērija

Plānojums:
– viena istaba
– virtuve
– priekštelpa
– atsevišķs sanmezgls
– lodžija

Ērtības un priekšrocības:
– divas ieejas durvis, viena no tām metāla
– PVC logi
– jauni radiatori
– visā mājā ir nomainīti kanalizācijas stāvvadi un ūdensapgādes caurules
– iebūvēts skapis priekštelpā
– iebūvēta virtuves mēbeļu sistēma ar sadzīves tehniku
– gaišs un mājīgs dzīvoklis
– ērts 3.stāvs
– lodžija papildu komfortam
– kāpņu telpā PVC logi
– ieejas durvis kāpņu telpā ar koda atslēgu
– iespēja novietot automašīnu pie mājas
– zaļš un sakopts pagalms

Atrašanās vieta:
Pļavnieki ir viens no pieprasītākajiem un attīstītākajiem Rīgas rajoniem ar lielisku infrastruktūru. Tuvumā atrodas veikali, tirdzniecības centri, sabiedriskā transporta pieturas, skolas, bērnudārzi un medicīnas iestādes.
Rajons ir zaļš un piemērots ērtai ikdienas dzīvei, vienlaikus nodrošinot ātru nokļūšanu pilsētas centrā.
Līdz Rīgas centram ar automašīnu aptuveni 15-20 minūtes.

Lieliska izvēle tiem, kas meklē kompaktu, mājīgu un funkcionālu dzīvokli ērtā pilsētas lokācijā.

Sazinieties, lai vienotos par apskati vai saņemtu papildu informāciju.

#

Продается уютная однокомнатная квартира в Риге – на улице Аугуста Деглава 152 к-1, в Плявниеках.

Предлагается квартира площадью 31.9 м² на 3 этаже девятиэтажного дома (602 серия). Квартира светлая, уютная и подходит как для комфортного проживания, так и для инвестиции.

Основная информация:
– Адрес: Augusta Deglava iela 152 k-1, Rīga (Pļavnieki)
– Площадь: 31.9 м²
– Этаж: 3 из 9
– Количество комнат: 1
– Проект дома: 602 серия

Планировка:
– одна комната
– кухня
– прихожая
– раздельный санузел
– лоджия

Удобства и преимущества:
– две входные двери, одна из них металлическая
– ПВХ окна
– новые радиаторы
– во всем доме заменены канализационные стояки и водопроводные трубы
– встроенный шкаф в прихожей
– встроенная кухонная мебель с бытовой техникой
– светлая и уютная квартира
– удобный 3 этаж
– лоджия для дополнительного комфорта
– в подъезде установлены ПВХ окна
– входная дверь в подъезд с кодовым замком
– возможность парковки автомобиля возле дома
– зеленый и ухоженный двор

Месторасположение:
Плявниеки – один из самых востребованных и развитых районов Риги с отличной инфраструктурой. Рядом находятся магазины, торговые центры, остановки общественного транспорта, школы, детские сады и медицинские учреждения.
Район зеленый и подходит для комфортной повседневной жизни, при этом обеспечивает быстрый доступ к центру города.
До центра Риги на автомобиле примерно 15-20 минут.

Отличный выбор для тех, кто ищет компактную, уютную и функциональную квартиру в удобном городском районе.

Свяжитесь с нами, чтобы договориться о просмотре или получить дополнительную информацию.

#

A cozy one-room apartment for sale in Riga – at Augusta Deglava iela 152 k-1, Pļavnieki.

A bright and cozy 31.9 m² apartment is offered on the 3rd floor of a nine-story building (602 series). The apartment is suitable both for comfortable living and as an investment opportunity.

Basic information:
– Address: Augusta Deglava iela 152 k-1, Riga (Pļavnieki)
– Area: 31.9 m²
– Floor: 3 of 9
– Number of rooms: 1
– Building project: 602 series

– new radiators
– the sewage risers and water supply pipes have been replaced throughout the entire building
– built-in wardrobe in the hallway
– built-in kitchen furniture with household appliances
– bright and cozy apartment
– convenient 3rd floor
– loggia for additional comfort
– PVC windows installed in the stairwell
– entrance door with code lock
– parking available near the building
– green and well-maintained courtyard

Location:
Pļavnieki is one of Riga’s most sought-after and developed districts with excellent infrastructure. Nearby are shops, shopping centers, public transport stops, schools, kindergartens, and medical institutions.
The area is green and suitable for comfortable everyday living, while also providing quick access to the city center.
Riga city center can be reached by car in approximately 15–20 minutes.

An excellent choice for those looking for a compact, cozy, and functional apartment in a convenient urban district.

Contact us to arrange a viewing or receive additional information.

City: Riga
District: Plyavnieki
Street: Deglava 152 k-1 [Map]
Rooms: 1
Area: 31.90 m²
Floor / floors: 3/9/elevator
Series: 602-th
House type: Panel
Facilities: Loggia
Price: 45 000 € (1 410.66 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Plyavnieki, price 45 000 €, Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 45 000 €, Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 45 000 €, Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 45 000 €, Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 45 000 €, Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 45 000 €, Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 45 000 €, Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 45 000 €, Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 45 000 €, Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 45 000 €, Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 45 000 €, Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 45 000 €, Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 45 000 €, Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 45 000 €, Photo
Flats,  Riga Plyavnieki, price 45 000 €, Photo
Phone: (+371)26-45-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
WWW:view
Place:Riga
Company:Maks V - kopš 1998. gada

Add to favorites
Print Date: 23.05.2026 16:49
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation