Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Mezhciems / Hand over

Back to the advertisements list
Close map
Tiek izīrēts uz ilgtermiņu trīsistabu dzīvoklis Mežciemā. Kopējā platība – 73 m². Viesistaba apvienota ar virtuvi, 2 izolētas istabas, lodžija. Ir pieejama autostāvvieta pazemes stāvvietā.
Dzīvoklī ir visa nepieciešamā sadzīves tehnika (veļas mašīna, trauku mazgājamā mašīna, ledusskapis, mikroviļņu krāsns), iebūvētie skapji, divguļamā gulta, dīvāns.
Dzīvoklis ir labā stāvoklī. Pieejams īrei.
Zaļš rajons ar attīstītu infrastruktūru. Blakus atrodas veikali Maxima, Rimi, IKEA, Sāga.

Сдаётся на длительный период трехкомнатная квартира в Межциемсе. Общая площадь 73 кв метра. Зал объединён с кухней, 2 изолированные комнаты, лоджия. Имеется парковочное место на подземной стоянке.
В квартире есть все необходимая техника (стиральная машина, посудомойка, холодильник, микроволновая печь), встроенные шкафы, двухспальная кровать, диван.
Квартира в хорошем состоянии. Доступна к сдаче.
Зелёный район, развитая инфраструктура. Рядом находится магазины Максима, Рими, ИКЕА, Sāga.

City: Riga
District: Mezhciems
Street: Kaivas 50 [Map]
Rooms: 3
Area: 73 m²
Floor / floors: 2/5
Series: New
House type: Stone
Facilities: Loggia, Parking
Price: 750 €/mon. (10.27 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Mezhciems, price 750 €/mon., Photo
Flats,  Riga Mezhciems, price 750 €/mon., Photo
Flats,  Riga Mezhciems, price 750 €/mon., Photo
Flats,  Riga Mezhciems, price 750 €/mon., Photo
Flats,  Riga Mezhciems, price 750 €/mon., Photo
Flats,  Riga Mezhciems, price 750 €/mon., Photo
Flats,  Riga Mezhciems, price 750 €/mon., Photo
Flats,  Riga Mezhciems, price 750 €/mon., Photo
Flats,  Riga Mezhciems, price 750 €/mon., Photo
Flats,  Riga Mezhciems, price 750 €/mon., Photo
Flats,  Riga Mezhciems, price 750 €/mon., Photo
Place:Riga

Print Date: 22.03.2026 19:40
Send to a friend Number of unique visits: 1