Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Latgales priekshpilseta / Sell

Back to the advertisements list
Close map
Pārdošanā dzīvoklis klusā un zaļā vietā. Īpašums atrodas koptā ķieģeļu ēkā ar labu skaņas izolāciju un sakārtotu apkārtējo vidi. Māju apsaimnieko dzīvokļu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība “MŪSMĀJA”. Slēdzama kāpņutelpa ar kodu, pie mājas pieejama autostāvvieta. Mājas iedzīvotājiem pieejams koplietošanas pagrabs ar slēdzamu piekļuvi. Zeme zem mājas ir īpašumā. Komunālie ziemā līdz 170 EUR un vasarā līdz 60 EUR.
Lieliska atrašanās vieta ar attīstītu infrastruktūru – tuvumā parks, tirdzniecības centri “Mols”, “Akropole”, “Depo”, atpūtas centrs “Lido”, kā arī Rimi veikals, aptiekas, bērnu rotaļu laukums un vairākas izglītības iestādes dažādiem vecumiem. Ērta sabiedriskā transporta kustība – tuvumā tramvaja, trolejbusa un autobusa pieturas, savukārt Rīgas centrs sasniedzams aptuveni 10 minūšu laikā ar automašīnu.
Nepieciešamības gadījumā palīdzēsim sastādīt remontdarbu tāmi atbilstoši Jūsu vēlmēm, kā arī noformēt vienotu kredītu īpašuma iegādei un remontam.

Продаётся квартира в тихом и зелёном районе. Недвижимость находится в ухоженном кирпичном доме с хорошей звукоизоляцией и благоустроенной территорией. Дом обслуживается кооперативным обществом владельцев квартир MŪSMĀJA. Закрывающийся подъезд с кодовым замком, возле дома доступна парковка. Для жителей дома также доступен общий подвал с закрытым доступом. Земля под домом находится в собственности. Коммунальные платежи зимой до 170 EUR, летом до 60 EUR.
Отличное месторасположение с развитой инфраструктурой поблизости парк, торговые центры Mols, Akropole, Depo, центр отдыха Lido, а также магазин Rimi, аптеки, детская площадка и несколько образовательных учреждений для разных возрастов. Удобное сообщение общественного транспорта рядом остановки трамвая, троллейбуса и автобуса, а центр Риги можно достичь примерно за 10 минут на автомобиле.
При необходимости поможем составить смету ремонтных работ в соответствии с вашими пожеланиями, а также оформить единый кредит на покупку недвижимости и ремонт.

City: Riga
District: Latgales priekshpilseta
Street: Dricanu 4 [Map]
Rooms: 2
Area: 47 m²
Floor / floors: 1/5
Series: Chrusch.
House type: Brick
Price: 42 000 € (893.62 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Latgales priekshpilseta, price 42 000 €, Photo
Flats,  Riga Latgales priekshpilseta, price 42 000 €, Photo
Flats,  Riga Latgales priekshpilseta, price 42 000 €, Photo
Flats,  Riga Latgales priekshpilseta, price 42 000 €, Photo
Flats,  Riga Latgales priekshpilseta, price 42 000 €, Photo
Flats,  Riga Latgales priekshpilseta, price 42 000 €, Photo
Flats,  Riga Latgales priekshpilseta, price 42 000 €, Photo
Flats,  Riga Latgales priekshpilseta, price 42 000 €, Photo
Flats,  Riga Latgales priekshpilseta, price 42 000 €, Photo
Flats,  Riga Latgales priekshpilseta, price 42 000 €, Photo
Flats,  Riga Latgales priekshpilseta, price 42 000 €, Photo
Flats,  Riga Latgales priekshpilseta, price 42 000 €, Photo
Flats,  Riga Latgales priekshpilseta, price 42 000 €, Photo
Flats,  Riga Latgales priekshpilseta, price 42 000 €, Photo
Flats,  Riga Latgales priekshpilseta, price 42 000 €, Photo
Flats,  Riga Latgales priekshpilseta, price 42 000 €, Photo
Flats,  Riga Latgales priekshpilseta, price 42 000 €, Photo
Flats,  Riga Latgales priekshpilseta, price 42 000 €, Photo
Phone: (+371)26-99-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
Place:Riga

Add to favorites
Print Date: 08.05.2026 14:27
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation