Close map
Pārdodas silts, gaišs 2-istabu dzīvoklis ar balkonu 3. stāvā Ķengaragā. Kopējā platība 45, 06 m².
Nomainīta santehnika - jauna dušas kabīne, izlietne, dvieļu žāvētājs, tualetes pods, elektrības vadi. Dzīvoklī ir veiktas saskaņotas pārplānošanas vannasistabā un tualetē.
Sakoptas apkārtnes, brīva kāpņu telpa. Pagalmā autostāvvieta ar caurlaide.
Ērta sabiedriskā transporta satiksme - mājai pretī transporta pietura. Skaistā promenāde pastaigām gar upi. Pārdodam bez starpniekiem.
City:
Riga
District:
Kengarags
Street:
Latgales 285
[
Map
]
Rooms:
2
Area:
45 m²
Floor / floors:
3/5
Series:
Lit pr.
House type:
Brick-panel
Facilities:
Balcony, Parking
Price:
45 300 € (1 006.67 €/m²)
Photo:
Phone:
(+371)
24-50-***
Show number
All advertisements with this phone number
Phone:
(+371)
20-01-***
Show number
All advertisements with this phone number
E-mail:
Send e-mail
All advertisements with this e-mail
Place:
Riga
Add to favorites
Print
Date: 24.05.2026 21:03
Send to a friend
Number of unique visits:
1
Remind
Report a violation