Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Kengarags / Hand over

Back to the advertisements list
Close map
Tiek piedāvāts mājīgs divistabu dzīvokļis jaunbūvē Daugavas Krasti (būvniecība pabeigta 2021.gadā, māja nodota ekspluatācijā 2022.gadā) ar burvīgu skatu uz pilsētu un Daugavu.

Divas atsevišķas istabas, virtuve, vannas istaba. Dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts un aprīkots ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku ērtai dzīvošanai, ir lieli iebūvētie skapji. Dzīvoklī ir domofons, māja aprīkota ar liftu. Slēgta ieeja kāpņu telpā.

Bez dzīvniekiem.

Pirmais maksājums: 1 mēnesis īre, 1 mēnesis depozīts, komisija 200 eiro.

В аренду сдаются уютные двухкомнатные апартаменты в новострое Daugavas Krasti (окончание строительства в 2021 году, сдан в эксплуатацию в 2022 году) с прекрасным видом на город и Даугаву.

Две отдельные комнаты, кухня, ванная комната. Апартаменты полностью оборудованы всем необходимым для комфортного проживания, включая мебель и технику, большие встроенные шкафы. В квартире есть домофон, дом оборудован лифтом. Закрытый вход в подъезд.

Без домашних животных.

Первый платеж: 1 месяц аренды, депозит 1 месяц, комиссия 200 евро.

City: Riga
District: Kengarags
Street: Kengaraga 10 [Map]
Rooms: 2
Area: 50 m²
Floor / floors: 3/5/elevator
Series: New
House type: Panel
Facilities: Parking
Price: 570 €/mon. (11.40 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Kengarags, price 570 €/mon., Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 570 €/mon., Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 570 €/mon., Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 570 €/mon., Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 570 €/mon., Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 570 €/mon., Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 570 €/mon., Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 570 €/mon., Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 570 €/mon., Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 570 €/mon., Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 570 €/mon., Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 570 €/mon., Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 570 €/mon., Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 570 €/mon., Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 570 €/mon., Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 570 €/mon., Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 570 €/mon., Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 570 €/mon., Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 570 €/mon., Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 570 €/mon., Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 570 €/mon., Photo
Phone: (+371)29-54-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
Place:Riga

Add to favorites
Print Date: 19.05.2026 10:29
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation