Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Kengarags / Sell

Back to the advertisements list
Close map
Квартира со стоянкой, меблирована и оснащена всей необходимой бытовой техникой. Удобная планировка - прихожая , кухня, жилая комната, ванная комната. Дом полностью реновирован в 2016 году. Территория у дома, где находится стоянка, огорожена, вьезд через шлагбаум, по периметру установлены камеры видеонаблюдения. Отличный вариант как для проживания, так и для сдачи в аренду. Обслуживает Civinity, земля в собственности.
Dzīvoklis ar stāvvietu, mēbelēts un aprīkots ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku. Ērts plānojums - priekštelpa, vannas istaba, virtuve un dzīvojamā istaba. Māja pilnīgi renovēta 2016.gadā. Piemājas teritorija, kur atrodas stāvvieta, ir iežogota, iebrauktuvi regulē auto barjera, teritorijā un kapņu telpā ir uzstādīta video novērošana. Ļoti labs variants gan dzīvošanai gan izīrēšanai. Apsaimnieko Civinity, zeme īpašumā.

City: Riga
District: Kengarags
Street: Aviacijas 4 [Map]
Rooms: 2
Area: 32 m²
Floor / floors: 2/2
Series: Recon.
House type: Stone
Facilities: Parking
Price: 52 800 € (1 650 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Kengarags, price 52 800 €, Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 52 800 €, Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 52 800 €, Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 52 800 €, Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 52 800 €, Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 52 800 €, Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 52 800 €, Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 52 800 €, Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 52 800 €, Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 52 800 €, Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 52 800 €, Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 52 800 €, Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 52 800 €, Photo
Place:Riga

Print Date: 15.04.2026 09:46
Send to a friend Number of unique visits: 1