Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Kengarags / Hand over

Back to the advertisements list
Close map
Сдается светлая и теплая 1-комнатная квартира на длительный срок. Сдает Хозяин.

Квартира в хорошем состоянии, полностью меблирована.

Есть вся необходимая бытовая техника (холодильник, стиральная машина, плита).

Чистый подъезд с кодовым замком.
Рядом магазины (Rimi, Maxima, Mego).

Отличное транспортное сообщение (трамвай, автобус), до центра 15-20 минут.

В 10 минутах ходьбы променад Даугавы для прогулок.

При заключении договора оплата за первый месяц + страховой депозит, коммунальные услуги по счету.

Комунальные платежи: летом в среднем 80 евро, зимой 140.

Без животных.

ilgtermiņā tiek izīrēts gaišs un silts 1-istabas dzīvoklis. Izīrē īpašnieks.

Dzīvoklis ir labā stāvoklī, pilnībā mēbelēts.
Ir visa nepieciešamā sadzīves tehnika (ledusskapis, veļas mašīna, plīts).

Tīra kāpņu telpa ar koda atslēgu.
Blakus atrodas veikali (Rimi, Maxima, Mego).

Izcila transporta satiksme (tramvajs, autobuss), līdz centram 15-20 minūtes.
10 minūšu gājiena attālumā – Daugavas promenāde pastaigām.

Slēdzot līgumu, jāmaksā par pirmo mēnesi + drošības depozīts, komunālie pakalpojumi pēc rēķina.

Komunālie: vasarā vidēji 80 eiro, ziemā 140.

Bez mājdzīvniekiem.

City: Riga
District: Kengarags
Street: Aglonas 14 [Map]
Rooms: 1
Area: 33 m²
Floor / floors: 3/5
Series: Lit pr.
House type: Panel
Price: 250 €/mon. (7.58 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Kengarags, price 250 €/mon., Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 250 €/mon., Photo
Flats,  Riga Kengarags, price 250 €/mon., Photo
Place:Riga

Print Date: 13.03.2026 15:15
Send to a friend Number of unique visits: 1