Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Imanta / Hand over

Back to the advertisements list
Close map
Тёплая и солнечная c хорошим ремонтом, частично мебелирована, с бытовой техникой (большой холодильник, посудомоечная машина, эл. духовка, стиральная машина). Возможно предоставить ещё 1 диван.

Планировка включает в себя 3 довольно просторные изолированные комнаты, небольшую кухню, ванную комнату, туалет, коридор и застеклённую лоджию.

Дом обслуживает Rīgas namu pārvaldnieks. Относительно низкие коммунальные платежи.

Сдаётся на срок не меньше года платежеспособным, порядочным жильцам, без домашних животных.

При заключении договора необходимо заплатить первый месяц аренды 470 + депозит в размере 500 EUR = в сумме 970 EUR.

----

Silts un saulains dzīvoklis ar labu remontu, daļēji mēbelēts un aprīkots ar sadzīves tehniku (liels ledusskapis, trauku mazgājamā mašīna, elektriskā cepeškrāsns, veļas mazgājamā mašīna). Pēc nepieciešamības ir pieejams vēl viens divāns.
Dzīvokļa plānojums ietver 3 diezgan plašas izolētas istabas, nelielu virtuvi, vannas istabu, tualeti, koridoru un iestiklotu lodžiju.
Māju apsaimnieko Rīgas namu pārvaldnieks. Salīdzinoši zemi komunālie maksājumi.
Dzīvoklis tiek izīrēts uz termiņu ne mazāku par vienu gadu maksātspējīgiem un kārtīgiem īrniekiem, bez mājdzīvniekiem.
Parakstot līgumu nepieciešams samaksāt par pirmo mēnesi īri 470 EUR un drošības depozītu 500 EUR apmērā. Kopējā summa 970 EUR

City: Riga
District: Imanta
Street: Kurzemes pr. 90 [Map]
Rooms: 3
Area: 62 m²
Floor / floors: 3/5
Series: Lit pr.
House type: Panel
Facilities: Balcony
Price: 470 €/mon. (7.58 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Imanta, price 470 €/mon., Photo
Flats,  Riga Imanta, price 470 €/mon., Photo
Flats,  Riga Imanta, price 470 €/mon., Photo
Flats,  Riga Imanta, price 470 €/mon., Photo
Flats,  Riga Imanta, price 470 €/mon., Photo
Flats,  Riga Imanta, price 470 €/mon., Photo
Flats,  Riga Imanta, price 470 €/mon., Photo
Flats,  Riga Imanta, price 470 €/mon., Photo
Flats,  Riga Imanta, price 470 €/mon., Photo
Flats,  Riga Imanta, price 470 €/mon., Photo
Flats,  Riga Imanta, price 470 €/mon., Photo
Flats,  Riga Imanta, price 470 €/mon., Photo
Flats,  Riga Imanta, price 470 €/mon., Photo
Flats,  Riga Imanta, price 470 €/mon., Photo
Flats,  Riga Imanta, price 470 €/mon., Photo
Flats,  Riga Imanta, price 470 €/mon., Photo
Flats,  Riga Imanta, price 470 €/mon., Photo
Phone: (+371)22-37-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
Place:Riga

Add to favorites
Print Date: 15.05.2026 13:50
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation