Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Imanta / Sell

Back to the advertisements list
Close map
Продаётся светлая и уютная 2-x комнатная квартира. Расположена на 5 этаже, все окна выходят во двор, благодаря чему в квартире тихо, спокойно и много солнечного света.
Удобная планировка. Чистый подъезд с кодовым замком. Ухоженная территория.
Квартира свободна - возможна быстрая сделка.
В комнатах выполнен косметический ремонт.
Продаётся с техникой можно сразу заезжать и жить.
Дом обслуживается Namserviss.
Земля в собственности.
Развитая инфраструктура: рядом магазины, транспорт, школы и всё необходимое для комфортной жизни.
Отличный вариант как для проживания, так и для инвестиций.

Звоните для просмотра.

Pārdod gaišu un mājīgu divistabu dzīvokli no īpašnieka. Dzīvoklis atrodas 5. stāvā, visi logi vērsti uz pagalmu, padarot dzīvokli klusu, mierīgu un piepildītu ar dabisko apgaismojumu.
Ērts plānojums. Tīra ieejas halle ar koda atslēgu. Labiekārtota teritorija.

Dzīvoklis ir brīvs, zeme ipašumā

Dzīvoklī ir veikts kosmetisks istabas remonts.
Pārdod ar sadzīves tehniku, var nekavējoties ievākties.
Ēku apsaimnieko "Namserviss".
Attīstīta infrastruktūra: tuvumā atrodas veikali, transports, skolas un viss nepieciešamais komfortablai dzīvei.
Lieliska izvēle gan dzīvošanai, gan investīcijām.

City: Riga
District: Imanta
Street: Viksnes 29a [Map]
Rooms: 2
Area: 51 m²
Floor / floors: 5/9/elevator
Series: 602-th
House type: Panel
Facilities: Loggia
Price: 55 900 € (1 096.08 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Imanta, price 55 900 €, Photo
Flats,  Riga Imanta, price 55 900 €, Photo
Flats,  Riga Imanta, price 55 900 €, Photo
Flats,  Riga Imanta, price 55 900 €, Photo
Flats,  Riga Imanta, price 55 900 €, Photo
Flats,  Riga Imanta, price 55 900 €, Photo
Flats,  Riga Imanta, price 55 900 €, Photo
Flats,  Riga Imanta, price 55 900 €, Photo
Flats,  Riga Imanta, price 55 900 €, Photo
Phone: (+371)25-36-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
Place:Riga

Add to favorites
Print Date: 14.05.2026 10:31
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation