Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Centre / Hand over

Back to the advertisements list
Close map
Īpašnieks ilgtermiņā izīrē labu 1ist dzīvokli Brīvības ielā, Cēsu ielas raj. Dzīvoklis ir labā stāvoklī, uzstādīti pakešu logi, metāla ieejas durvis, internets, iebūvēta virtuve, mēbeles. Tīra un slēdzama kāpņu telpa, oša koka parketa grīda istabā, flīzes priekšnamā, vannas istabā un virtuvē, iespējama parkošanās vieta ar caurlaidi. Ēka atrodas klusā un apzaļumotā iekšpagalmā, tādēļ ielas trokšni nav dzirdami. 270 EUR/mēn+kom. Priekšapmaksa 2 mēn. Bez dzīvniekiem. Apsaimnieko Rīgas Namu pārvaldnieks, tādēļ rēķini adekvāti

City: Riga
District: Centre
Street: Brivibas 162 [Map]
Rooms: 1
Area: 33 m²
Floor / floors: 1/8/elevator
Series: Spec. pr.
House type: Brick
Price: 270 €/mon. (8.18 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Centre, price 270 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 270 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 270 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 270 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 270 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 270 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 270 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 270 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 270 €/mon., Photo
Place:Riga

Print Date: 29.04.2026 09:43
Send to a friend Number of unique visits: 1