Close map
Ilgtermiņa īre pilsētas klusajā centrā – tieši no īpašnieka, bez aģentūras maksas. Dzīvoklis ir aprīkots ar mēbelēm un sadzīves tehniku. Pieejams uzreiz.
Minimālais īres termiņš - 1 gads.
Parakstot īres līgumu - drošības depozīts 600 EUR.
City:
Riga
District:
Centre
Street:
Katrinas d. 16a
[
Map
]
Rooms:
2
Area:
41 m²
Floor / floors:
4/5
Series:
Chrusch.
House type:
Brick
Price:
300 €/mon. (7.32 €/m²)
Photo:
Place:
Riga
Print
Date: 02.04.2026 13:13
Send to a friend
Number of unique visits:
1