Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Centre / Hand over

Back to the advertisements list
Close map
Īpašnieks izīrē 1-ist. dzīvoklis. Centrāla apkure, dzelzs durvis, lamināts, stikla pakešu logi, ledus skapis. Dzīvokļa logi iziet slēgtā pagalmā. Slēgta kāpņu telpa. Draudzīgi kaimiņi. Ir vieta automašīnai. Mājā veikti siltināšanas darbi. Adekvātie komunālie maksajumi. Laba atrašanās vieta - apkārtnē atrodas tirdzniecības centri Akropole, Mols, blakus atrodas augstskolu fakultātes RTU, LU, BSA, ISMA, TSI, bērnudārzs, parks, sabiedriskā transporta pieturas, 20 min gājiena līdz Rīgas centram. Vēlams ilgtermiņā. Ir iespēja deklarēt dzīvesvietu. Apmaksu var veikt arī sociālais dienests (ja nepieciešams).

Сдаётся 1-ком. квартира в 7 мин. езды - до центрального вокзала, центрального рынка, торговых. центров. В доме произведены работы по утеплению. Отопление-центральное . В квартире ламинат, стеклопакеты, металлическая дверь, холодильник. Адекватные коммунальные платежи. Отремонтированный закрытый подъезд, есть место для парковки автомашины в закрытом дворе. Соседи - спокойные, приличные люди. Удобное расположение - недалеко находятся торговые центры Akropole, Mols, рядом университеты LU, BSA, RTU, TSI, ISMA, детский сад, школа, парк, остановки общественного транспорта. Есть возможность заключения договора на длительный срок, с условием продления. Можно декларировать место жительства.

City: Riga
District: Centre
Street: Sadovnikova 24 [Map]
Rooms: 1
Area: 24 m²
Floor / floors: 2/5
Series: Recon.
House type: Stone
Price: 250 €/mon. (10.42 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Centre, price 250 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 250 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 250 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 250 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 250 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 250 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 250 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 250 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 250 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 250 €/mon., Photo
Phone: (+371)29-15-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
WWW:view
Place:Riga

Add to favorites
Print Date: 21.05.2026 10:00
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation