Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Centre / Sell

Back to the advertisements list
Close map
Pārdošanā puspagraba telpas renovētā pirmskara ēkā Rīgas centrā.

Īpašumu ir iespējams izmantot divējādi - turpināt lietot kā komerctelpas vai lietošanas veidu mainīt uz dzīvojamo telpu grupu.

Telpu plānojuma apraksts:
- 3 plašas telpas;
- 2 noliktavas telpas;
- tualete.

Spiediet "apskatīties" sludinājuma apakšā, lai virtuāli izstaigātu telpas (3D tūre).

Pašreizējais telpu statuss: 1265 - Sporta telpu grupa

Logiem uzstādītas elektroniski vadāmas žalūzijas, logi iziet uz ielas pusi. Vienā no telpām ir atjaunots un pilnībā funkcionāls kamīns, noskaņas radīšanai. Uzstādīts arī invalīdu pacēlājs.

Centrālā apkure. Īpašums reģistrēts kā dzīvokļa īpašums, zeme ir īpašumā. Ēku apsaimnieko biedrība. Mājai ir renovēta fasāde, nomainīts jumts un stāvvadi, kā arī atjaunoti Unesco vārti. Pieejams slēgts iekšpagalms.

Uz ielas pieejama maksas stāvvieta.

Lieliska atrašanās vieta – tuvumā kafejnīcas, restorāni, pārtikas veikali, aptiekas un sabiedriskā transporta pieturas. Ērta satiksme visos Rīgas virzienos.

Zvaniet, rakstiet (SMS, Whatsapp, E-mail), lai noskaidrotu sīkāku informāciju.

Продается полуподвальное помещение в отреставрированном довоенном здании в центре Риги.

Данный объект недвижимости может использоваться двумя способами: продолжать использовать его в качестве коммерческого помещения или изменить его назначение на жилой комплекс.

Планировка помещений:
- 3 просторных помещения;
- 2 складских помещения;
- туалет.

Нажмите "посмотреть" внизу объявления, чтобы виртуально пройти помещения (3D тур).

Текущее состояние объектов: 1265 - Группа спортивных сооружений

На окнах установлены электронные жалюзи, окна выходят на улицу. В одной из комнат установлен отреставрированный и полностью функциональный камин, создающий уютную атмосферу. Также установлен лифт для инвалидов.

Центральное отопление. Объект зарегистрирован как квартирная собственность, земля в собственности. Дом обслуживает товарищество. У здания отреставрирован фасад, заменены крыша и стояки, а также восстановлены ворота UNESCO. Доступен закрытый внутренний двор.

На улице доступна платная парковка.

Отличное расположение - рядом кафе, рестораны, продуктовые магазины, аптеки и остановки общественного транспорта. Удобное сообщение во все районы Риги.

Звоните, пишите (SMS, Whatsapp, E-mail), чтобы узнать подробности.

Semi-basement premises for sale in a renovated pre-war building in the center of Riga.

The property can be used in two ways - continue to use it as commercial premises or change the use to a group of residential premises.

Layout:
- 3 spacious rooms;
- 2 storage rooms;
- toilet.

Click "view" at the bottom of the listing to take a virtual tour of the premises (3D tour).

Current status of facilities: 1265 - Sports facilities group

Windows are fitted with electronically controlled blinds and face the street. One of the rooms has a renovated and fully functional fireplace to create a cozy atmosphere. A disabled lift has also been installed.

Central heating. The property is registered as an apartment property, land is owned. The building is managed by an association. The facade has been renovated, the roof and risers replaced, and UNESCO gates restored. A closed inner courtyard is available.

Paid parking is available on the street.

Excellent location - nearby cafes, restaurants, grocery stores, pharmacies and public transport stops. Convenient access to all parts of Riga.

Call or write (SMS, Whatsapp, E-mail) for more information.

City: Riga
District: Centre
Street: Stabu 60 [Map]
Rooms: Other
Area: 115 m²
Floor / floors: 1/5
Series: Recon.
House type: Stone
Price: 65 000 € (565.22 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 65 000 €, Photo

Phone: (+371)26-52-*** Kristaps. Show number All advertisements with this phone number