Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Centre / Hand over

Back to the advertisements list
Close map
Izīrējam 2 izolētu istabu dzīvokli Vēstniecības rajonā.
2 guļamistabas.

Klusa pagalma māja,
Augstie griesti, Mēbelēts.
Skapīšu virtuve ar ledusskapi un gāzes plīti ar cepeškrāsni,
Vannasistaba ar vannu, izlietni un veļasmašīnu.

Slēdzama kāpņu telpa ar koda atslēgu,
Logi iziet uz klusu iekšpagalmu- saulains
Izīrējam ilgtermiņā vismaz 1 gads.
Blakus Europark autostavvieta.

Nekustamā īpašuma aģentus/starpniekus lūdzu netraucēt.
Bez mājdzīvniekiem.

Māja bez lifta.

Centrālā apkure, elektrība, aukstais ūdens, siltais ūdens.

City: Riga
District: Centre
Street: Pulkv. Briezha 3 [Map]
Rooms: 2
Area: 48 m²
Floor / floors: 5/5
Series: Pre-war house
House type: Stone
Price: 330 €/mon. (6.88 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Centre, price 330 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 330 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 330 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 330 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 330 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 330 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 330 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 330 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 330 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 330 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 330 €/mon., Photo
Phone: (+371)26-35-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
Place:Riga

Add to favorites
Print Date: 05.05.2026 22:23
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation