Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Centre / Sell

Back to the advertisements list
Close map
Pārdodam gaišu un ļoti klusu 2-istabu dzīvokli Rīgas centrā, Brīvības ielā 92/94 (starp Tallinas un Matīsa ielām).
Galvenās īpašuma priekšrocības:Klusums pilsētas centrā: visi logi ir vērsti uz slēgtu pagalma pusi. Brīvības ielas trokšņi dzīvoklī nav dzirdami.
Privātā stāvvietas caurlaide: šogad mājas pagalma teritorija tika nožogota un aprīkota ar automātiskajiem vārtiem. Mājas iedzīvotājiem ir garantēta vieta auto novietošanai.
Zeme īpašumā: dzīvokļu īpašnieku biedrība šobrīd pabeidz zemes izpirkšanas procesu zem mājas.
Ērts plānojums un stāvs: 52 m², izolētas istabas, komfortabls 2. stāvs.
Griestu augstums – 2.68 m (specprojekts), kas sniedz plašuma sajūtu.
Dzīvoklis ir labā stāvoklī, 2020. gadā veikts neliels kosmētiskais remonts (pārkrāsotas sienas).
Lieliska lokācija: blakus sabiedriskais transports, veikali, kafejnīcas un Dailes teātris. Ideāli piemērots gan dzīvošanai, gan kā investīciju objekts īres tirgum. Zvaniet, lai vienotos par apskates laiku.

Продаем светлую и очень тихую 2-комнатную квартиру в центре Риги, на улице Бривибас 92/94 (между улицами Таллинас и Матиса).
Главные преимущества объекта: тишина в центре города: все окна выходят в закрытый двор. Шум с улицы Бривибас в квартире абсолютно не слышен.
Приватная парковка: в этом году дворовая территория дома была огорожена и оборудована автоматическими воротами. У владельца квартиры есть официальный пропуск на парковку во дворе.
Земля в собственности: общество собственников сейчас завершает процесс выкупа земли под домом. Удобная планировка и этаж: 52 кв. м. , изолированные комнаты, комфортный 2-й этаж.
Высота потолков – 2.68 м (спецпроект), что дает ощущение простора.
Квартира в хорошем состоянии, в 2020 году сделан легкий косметический ремонт (перекрашены стены). Отличная локация: рядом общественный транспорт, магазины, кафе и театр Дайлес. Идеально подходит как для собственного проживания, так и в качестве инвестиции под аренду.

City: Riga
District: Centre
Street: Brivibas 92/94 [Map]
Rooms: 2
Area: 52 m²
Floor / floors: 2/5
Series: Spec. pr.
House type: Stone
Price: 95 000 € (1 826.92 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Centre, price 95 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 95 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 95 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 95 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 95 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 95 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 95 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 95 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 95 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 95 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 95 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 95 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 95 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 95 000 €, Photo
Phone: (+371)29-54-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
Place:Riga
Company:SIA "KATSU"

Add to favorites
Print Date: 19.05.2026 09:43
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation