Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Centre / Sell

Back to the advertisements list
Close map
Pārdodu dzīvokli fasādes ēkas otrajā stāvā. Pa logiem paveras skats uz Avotu ielu un pagalmu, plānojums ir liela viesistaba ar erkeru, divas izolētas istabas, neliela istaba ar logu no kura var izveidot garderobi, plaša un izolēta virtuve, priekšnams, vannas istaba un atsevišķa tualete. Dzīvoklis ir saulains un silts ar augstiem griestiem un koka pakešu logiem.
Dzīvoklī ir visas pilsētas komunikācijas - gāze, ūdens, kanalizācija un centrālā apkure. Maksājuma aprēķins par apkuri tiek veikts izmantojot alakatorus.
Zeme ir īpašumā.
Lūdzu brokerus netraucēt.

Продаю квартиру на втором этаже фасадного дома. Окна выходят на улицу Авоту и во двор, планировка - большая гостиная с эркером , две изолированные комнаты, маленькая комната с окном из которой можно сделать гардеробную, просторная и изолированная кухня, прихожая, ванная комната и отдельный санузел. Квартира солнечная и теплая с высокими потолками и деревянными стеклопакетами.
В квартире все городские коммуникации - газ, вода, канализация и центральное отопление. Расчет оплаты за отопление производится с использованием аллакаторов.
Земля находится в собственности.
Маклеров прошу не беспокоить.

City: Riga
District: Centre
Street: Avotu 7 [Map]
Rooms: 4
Area: 116 m²
Floor / floors: 2/5
Series: Pre-war house
House type: Brick
Price: 235 000 € (2 025.86 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Centre, price 235 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 235 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 235 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 235 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 235 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 235 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 235 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 235 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 235 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 235 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 235 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 235 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 235 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 235 000 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 235 000 €, Photo
Phone: (+371)25-90-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
Place:Riga

Add to favorites
Print Date: 14.05.2026 19:52
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation