Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Centre / Hand over

Back to the advertisements list
Close map
Izīrē skaistu, mājīgu un pilnībā mēbelētu dzīvokli Rīgas centrā, Avotu ielā 4. Dzīvoklis atrodas renovētā vēsturiskā ēkā, ar gaumīgu interjeru, augstiem griestiem un pārdomātu plānojumu. Interjers veidots gaišos, mierīgos toņos ar koka un melnā metāla un zaļo akcentu detaļām. Īres termiņš ne mazāk par vienu gadu kā arī bez mājdzivniekiem. Īres cena 500 eiro + komunālie maksājumi.

City: Riga
District: Centre
Street: Avotu 4 [Map]
Rooms: 2
Area: 32 m²
Floor / floors: 3/5
Series: Recon.
House type: Brick-panel
Price: 500 €/mon. (15.63 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Centre, price 500 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 500 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 500 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 500 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 500 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 500 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 500 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 500 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 500 €/mon., Photo
Place:Riga

Print Date: 26.04.2026 13:24
Send to a friend Number of unique visits: 1