Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Centre / Hand over

Back to the advertisements list
Close map
Īpašnieks ilgākam laikam izīrē ar mēbelēm un nepieciešamo tehniku aprīķotu, labiekārtotu "loft" tipa dzīvokli. Tīra, slēdzama kāpņu telpa, sakarīgi kaimiņi, pagalma māja. Tuvu sabiedriskais transports un visa infrastruktūra. Interesentiem lūdzu tikai zvanīt - SMS parasti nelasu.

City: Riga
District: Centre
Street: Pernavas 15a [Map]
Rooms: 1
Area: 20 m²
Floor / floors: 2/4
Series: Recon.
House type: Stone
Price: 270 €/mon. (13.50 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Centre, price 270 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 270 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 270 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 270 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 270 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 270 €/mon., Photo
Place:Riga

Print Date: 07.04.2026 22:03
Send to a friend Number of unique visits: 1