Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Centre / Hand over

Back to the advertisements list
Close map
Saimnieks meklē, vēlams ilgstošai sadarbībai, jaukus īrniekus daļēji mēbelētam 1 istabas dzīvoklim ar autonomu gāzes apkuri, augstais 1.stāvs. Dzīvoklī pakešu logi, dubultās ārdurvis, atsevišķi atdalīts istabā ir ierīkots skapis-ģērbtuve, īpaši piemērots sievietēm. Dzīvoklī duša un tualete. Slēdzama kāpņu telpa un sētā vieta automašīnai. Ērta satiksme līdz centram. Zvaniet, rakstiet un nāciet skatīties.

City: Riga
District: Centre
Street: Lienes 14 [Map]
Rooms: 1
Area: 28 m²
Floor / floors: 1/3
Series: Pre-war house
House type: Brick
Facilities: Parking
Price: 265 €/mon. (9.46 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Centre, price 265 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 265 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 265 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 265 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 265 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 265 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 265 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 265 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 265 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 265 €/mon., Photo
Place:Riga

Print Date: 05.04.2026 19:28
Send to a friend Number of unique visits: 1