Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Centre / Sell

Back to the advertisements list
Close map
Tiek pārdotas perspektīvas telpas investīciju projektam Bruninieku ielā 82.
Lielisks variants īres biznesa izveidei. Telpas daudzus gadus tika izmantotas kā darbnīca un noliktava. Var sadalīt 3 vai 4 izolētās istabās.
Pilsētas ūdens un kanalizācija. Elektrība pieslēgta. Griestu augstums no 2.20 līdz 2.35 metriem. Apkures pašlaik nav. Laba ventilācija.
Logi iziet uz abām pusēm: 2 logi uz Bruninieku ielu un 2 logi uz pagalmu. Teritorija ir pilnībā slēgta. Ir autostāvvieta pagalmā.
Zvaniet jebkurā laikā, un mēs vienosimies par apskati.

Продается перспективное помещение под инвестиционный проект на улице Бруниниеку 82.
Отличный вариант для создания арендного бизнеса. Помещение много лет использовалось под мастерскую и склад. Можно разделить на 3 или 4 изолированные комнаты.
Городская вода и канализация. Электричество подключено. Высота потолков от 2.20 до 2.35 метра. Отопления сейчас нет. Хорошая вентиляция.
Окна выходят на обе стороны: 2 окна на улицу Бруниниеку и 2 окна во двор.
Территория полностью закрытая. Есть парковка во дворе.
Звоните в любое время и мы договоримся о просмотре.

City: Riga
District: Centre
Street: Bruninieku 82 [Map]
Rooms: Other
Area: 85 m²
Floor / floors: 1/3
Series: Pre-war house
House type: Stone
Price: 32 500 € (382.35 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Centre, price 32 500 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 32 500 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 32 500 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 32 500 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 32 500 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 32 500 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 32 500 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 32 500 €, Photo
Phone: (+371)28-45-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
Place:Riga

Add to favorites
Print Date: 15.05.2026 15:40
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation