Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Centre / Hand over

Back to the advertisements list
Close map
Tiek piedāvāts īrei loft stila divstāvīgs dzīvoklis ar augstiem griestiem un plašiem logiem renovētā mājā.

Dzīvoklis atrodas labā lokācijā, blakus sabiedrisko transportu pieturas, bērnudārzs, tirdzniecības centrs, parks, skola, veselības aprūpes iestādes.

Dzīvoklis ir aprīkots ar visu nepieciešamo komfortablai dzīvei, kā arī ir pieejama pagraba telpa velosipēdu glabāšanai.

Mājas pagalmā ir iespēja novietot auto bez maksas, kā arī nomāt rezervētu vietu.

Dzīvoklis ir silts un sauss, komunālie maksājumi ziemā ap 150 EUR mēnesī vasarā ap 100 EUR mēnesī.

Zvanīt uz otro norādīto numuru.

City: Riga
District: Centre
Street: Sapieru 3b [Map]
Rooms: 2
Area: 42 m²
Floor / floors: 2/5/elevator
Series: Recon.
House type: Brick-panel
Facilities: Parking
Price: 530 €/mon. (12.62 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Centre, price 530 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 530 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 530 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 530 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 530 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 530 €/mon., Photo
Place:Riga

Print Date: 24.04.2026 12:52
Send to a friend Number of unique visits: 1