Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
 

- Коридор
Квартира продаётся со всей мебелью и техникой.
Окна выходят на тихую часть дома.

Закрытая территория.
Поблизости 2 парка, большой Rimi, салоны красоты.
Звоните, чтобы договориться о времени просмотра квартиры.

Divu guļamistabu dzīvoklis projektā Centra nams.

Plānojums:
- Plaša viesistaba ar virtuves zonu
- Guļamistaba
- Vannas istaba
- Gaitenis
Dzīvoklis tiek pārdots ar visām mēbelēm un sadzīves tehniku.
Logi iziet uz kluso mājas daļu.

Slēgta teritorija.
Netālu atrodas divi parki, liels Rimi iepirkšanās centrs un skaistumkopšanas saloni.
Zvaniet, lai ieplānotu apskati.

City: Riga
District: Centre
Street: Republikas pl. 3 [Map]
Rooms: 2
Area: 55 m²
Floor / floors: 2/7/elevator
Series: New
House type: Stone
Price: 179 990 € (3 272.55 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Centre, price 179 990 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 179 990 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 179 990 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 179 990 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 179 990 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 179 990 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 179 990 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 179 990 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 179 990 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 179 990 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 179 990 €, Photo
Flats,  Riga Centre, price 179 990 €, Photo
Phone: (+371)20-08-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
Place:Riga

Add to favorites
Print Date: 25.04.2026 13:13
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation