Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Centre / Hand over

Back to the advertisements list
Close map
Izīrē trīs istabu dzīvokli otrajā stāvā. 1 x dzīvojamā istaba ar iebūvētu virtuves zonu, 2 x guļamistabas un atsevišķs kabinets vai mantu glabātava. Nesen veikts kapitālais remonts. Koka pakešu logi, atsevišķās telpās tualete un vannas istaba. Bezmaksas stāvlaukums divriteņiem un motocikliem, auto stāvvieta par atsevišķu samaksu. Līdz dzīvoklim izveidots TET optikas pieslēgums. Komunālie pakalpojumi: Rīgas ūdens, Rīgas siltums, Latvenergo un EKO Baltija vide atkritumi.

City: Riga
District: Centre
Street: Cesu 11 [Map]
Rooms: 3
Area: 84 m²
Floor / floors: 2/6
Series: Pre-war house
House type: Brick
Facilities: Parking
Price: 700 €/mon. (8.33 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Centre, price 700 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 700 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 700 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 700 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 700 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 700 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 700 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 700 €/mon., Photo
Flats,  Riga Centre, price 700 €/mon., Photo
Place:Riga

Print Date: 20.03.2026 14:30
Send to a friend Number of unique visits: 1