Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga / Aplokciems / Sell

Back to the advertisements list
Close map
Jauns 2-istabu dzīvoklis A+ projektā Almahome.
Mores ielā 15 tiek piedāvāts kompakts un pārdomāts 2-istabu dzīvoklis jaunajā A+ energoefektīvajā projektā AlmaHome. Dzīvokļa cenā iekļauta iebūvēta virtuves mēbele ar sadzīves tehniku.

Kopējā platība – 42.7 ( t sk. balkons - 4.7 m²).
Dzīvokļa plānojums:
-gaiša viesistaba apvienota ar virtuves zonu
-guļamistaba
-vannas istaba
-balkons

Projekta priekšrocības:
-A+ klases energoefektivitāte
-Individuāli apkures, ūdens un elektrības skaitītāji
-Pilna kvalitatīva iekšējā apdare
-Pilsētas komunikācijas

Būvniecības statuss:
-Būvniecība jau uzsākta
-Uzbūvēti 3 stāvi no 3
-Nodošana ekspluatācijā – 2026. gada 3. ceturksnī
-Rezervācija jau uzsākta

Teritorija:
-Slēgta, labiekārtota teritorija
-Videonovērošana
-Bērnu rotaļu laukums
-Zaļā zona atpūtai
-Autostāvvietas (iespēja ar elektroauto uzlādi)
Lieliska, klusa un zaļa apkārtne ar ērtu piekļuvi pilsētai.

Новая 2-комнатная квартира в A+ проекте AlmaHome.
По адресу Mores iela 15 предлагается комфортная 2-комнатная квартира в новом энергоэффективном проекте класса A+ AlmaHome.
В стоимость квартиры включена встроенная кухонная мебель с бытовой техникой.
Общая площадь – 42.7 ( в т. ч. балкон - 4.7 m²).

Планировка квартиры:
– Светлая гостиная, объединённая с кухонной зоной
– Спальня
– Ванная комната
– Балкон
Преимущества проекта:
-Класс энергоэффективности A+
-Индивидуальные счётчики отопления, воды и электроэнергии
-Полная качественная внутренняя отделка
-Городские коммуникации

Статус строительства:
-Строительство уже начато
-Построено 3 этажа из 3
-Ввод в эксплуатацию – 2026 год 3 квартал
-Резервация уже открыта

Территория:
-Закрытая и благоустроенная территория
-Видеонаблюдение
-Детская площадка
-Зелёная зона для отдыха
-Есть возможность дополнительно приобрести парковочное место (с возможностью зарядки электромобиля)

Тихий и зелёный район с удобным доступом к городу.

City: Riga
District: Aplokciems
Street: Mores 15 [Map]
Rooms: 2
Area: 43 m²
Floor / floors: 2/3
Series: New
House type: Panel-brick
Facilities: Balcony, Parking
Price: 106 800 € (2 483.72 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga Aplokciems, price 106 800 €, Photo
Flats,  Riga Aplokciems, price 106 800 €, Photo
Flats,  Riga Aplokciems, price 106 800 €, Photo
Flats,  Riga Aplokciems, price 106 800 €, Photo
Flats,  Riga Aplokciems, price 106 800 €, Photo
Flats,  Riga Aplokciems, price 106 800 €, Photo
Flats,  Riga Aplokciems, price 106 800 €, Photo
Flats,  Riga Aplokciems, price 106 800 €, Photo
Flats,  Riga Aplokciems, price 106 800 €, Photo
Phone: (+371)26-14-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
WWW:view
Place:Riga
Company:SIA " ACM Project"

Add to favorites
Print Date: 11.05.2026 11:32
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation