Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga region / Stopiņu nov. / Ulbroka / Hand over

Back to the advertisements list
Close map
Сдаётся 2-комнатная квартира (103-я серия), на длительный срок. Рядом есть продуктовый магазаин Top, Elvi, Pepko, A-apteka, Hesburger, дом культуры Ulbroka Pērle, Так же в 10 минутах спокойной ходьбы озеро, где можно плавать, загорать и просто наслаждаться природой. Сразу возле дома лес. В 2 минутной шаговой доступности остановка общественного транспорта. Стоимость аренды 300 евро + коммунальные платежи. При заключении договора оплата за первый и последний месяц. Квартира сдаётся спокойным и аккуратным людям, без животных. По всем вопросам смело пишите или звоните по телефону

Tiek izīrēts 2 istabu dzīvoklis (103. sērija), ilgtermiņā. Dzīvoklī ir viss nepieciešamais dzīvošanai: veļasmašīna, aprīkota virtuve, izvelkamais dīvāns, skapis Jūsu mantām, sekcija, krēsli, galdi. Blakus atrodas pārtikas veikals Top, Pepco, A aptieka, Hesburger, kultūras nams “Ulbrokas Pērle”, pāri ceļam veikals Elvi. Tāpat 10 minūšu mierīgas pastaigas attālumā ir ezers, kur var peldēties, sauļoties un vienkārši baudīt dabu. Tieši pie mājas ir mežs, kur var pastaigāties un baudīt klusumu un putnu dziesmas. Pastaigas attālumā atrodas skaistumkopšanas salons un poliklīnika. 2 minūšu gājiena attālumā ir sabiedriskā transporta pietura. Īres maksa – 300 EUR + komunālie maksājumi.
Slēdzot līgumu, jāmaksā par pirmo un pēdējo mēnesi. Dzīvoklis tiek izīrēts mierīgiem un kārtīgiem cilvēkiem, bez mājdzīvniekiem. Par visiem jautājumiem droši rakstiet vai zvaniet pa tālruni.

City, district: Riga district
City/civil parish: Stopiņu nov.
Township: Ulbroka
Street: Instituta 13 [Map]
Rooms: 2
Area: 54 m²
Floor / floors: 5/5
Series: 103-th
House type: Brick-panel
Facilities: Loggia
Price: 300 €/mon. (5.56 €/m²)
Photo:
Riga region,  Stopiņu nov. Ulbroka, price 300 €/mon., Photo
Riga region,  Stopiņu nov. Ulbroka, price 300 €/mon., Photo
Riga region,  Stopiņu nov. Ulbroka, price 300 €/mon., Photo
Riga region,  Stopiņu nov. Ulbroka, price 300 €/mon., Photo
Riga region,  Stopiņu nov. Ulbroka, price 300 €/mon., Photo
Riga region,  Stopiņu nov. Ulbroka, price 300 €/mon., Photo
Riga region,  Stopiņu nov. Ulbroka, price 300 €/mon., Photo
Riga region,  Stopiņu nov. Ulbroka, price 300 €/mon., Photo
Riga region,  Stopiņu nov. Ulbroka, price 300 €/mon., Photo
Riga region,  Stopiņu nov. Ulbroka, price 300 €/mon., Photo
Riga region,  Stopiņu nov. Ulbroka, price 300 €/mon., Photo
Riga region,  Stopiņu nov. Ulbroka, price 300 €/mon., Photo
Riga region,  Stopiņu nov. Ulbroka, price 300 €/mon., Photo
Riga region,  Stopiņu nov. Ulbroka, price 300 €/mon., Photo
Phone: (+371)29-25-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
Place:Riga district

Add to favorites
Print Date: 22.05.2026 11:12
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation