Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Riga region / Salaspils / Hand over

Back to the advertisements list
Close map
Сдаётся квартира на улице Enerģētiķu 7, на 5-м этаже 9-этажного дома. 
602-я серия, площадь квартиры 61 кв. м. Три комнаты, просторная кухня, 2 санузла, застекленная лоджия.
Чистый подъезд, кодовый замок. 
Хорошая инфраструктура: в пешей доступности остановки общественного транспорта и торговые центры.
Квартира освобождена и оборудована всем необходимым для проживания: холодильник, мебель.
Парковка во дворе по пропускам.
При заключении договора оплата составляет 700 евро (350 евро за первый месяц и 350 евро депозит)

Izīrē dzīvokli Enerģētiķu ielā 7, 5. stāvā 9 stāvu mājā. 
602. sērija, dzīvokļa platība 61 m². Trīs istabas, plaša virtuve, 2 sanitārie mezgli, iestiklota lodžija.
Tīra kāpņu telpa, koda atslēga. 
Laba infrastruktūra pastaigas attālumā sabiedriskā transporta pieturas un tirdzniecības centri.
Dzīvoklis ir atbrīvots un aprīkots ar visu nepieciešamo dzīvošanai: ledusskapi un mēbelēm.
Autostāvvieta pagalmā ar caurlaidēm.
Slēdzot līgumu, maksa ir 700 eiro (350 eiro par pirmo mēnesi un 350 eiro drošības depozīts).

City, district: Riga district
City/civil parish: Salaspils
Street: Enerğetiķu 7 [Map]
Rooms: 3
Area: 61 m²
Floor / floors: 5/39/elevator
Series: 602-th
House type: Panel
Facilities: Loggia
Price: 350 €/mon. (5.74 €/m²)
Photo:
Flats,  Riga region Salaspils, price 350 €/mon., Photo
Flats,  Riga region Salaspils, price 350 €/mon., Photo
Flats,  Riga region Salaspils, price 350 €/mon., Photo
Flats,  Riga region Salaspils, price 350 €/mon., Photo
Flats,  Riga region Salaspils, price 350 €/mon., Photo
Flats,  Riga region Salaspils, price 350 €/mon., Photo
Flats,  Riga region Salaspils, price 350 €/mon., Photo
Flats,  Riga region Salaspils, price 350 €/mon., Photo
Flats,  Riga region Salaspils, price 350 €/mon., Photo
Flats,  Riga region Salaspils, price 350 €/mon., Photo
Flats,  Riga region Salaspils, price 350 €/mon., Photo
Flats,  Riga region Salaspils, price 350 €/mon., Photo
Flats,  Riga region Salaspils, price 350 €/mon., Photo
Phone: (+371)29-49-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
Place:Riga district

Add to favorites
Print Date: 20.05.2026 10:05
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation