Close map
Plaša māja - tikai 4 dzīvokļi. Liela pieguļošā teritorija, 2 pagrabi.
Balkons, siltināti griesti, siltais ūdens un kanalizācija.
Malkas apkurei kamīns un jauna virtuves plīts.
Iespējams privāts aizdevums īpašuma iegādei.
Bez apgrūtinājumiem, ātrai realizācijai.
City, district:
Liepaja and reg.
City/civil parish:
Priekule
Street:
Raiņa 18
[
Map
]
Rooms:
3
Area:
82 m²
Floor / floors:
2/2
Series:
Spec. pr.
House type:
Brick
Facilities:
Balcony, Parking
Price:
12 500 € (152.44 €/m²)
Photo:
Phone:
(+371)
26-00-***
Uldis.
Show number
All advertisements with this phone number
Phone:
(+371)
20-22-***
Show number
All advertisements with this phone number
E-mail:
Send e-mail
All advertisements with this e-mail
Place:
Liepaja and reg.
Add to favorites
Print
Date: 09.05.2026 21:07
Send to a friend
Number of unique visits:
1
Remind
Report a violation