Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Jurmala / Majori / Hand over

Back to the advertisements list
Close map
Uz vasaru tiek izīrēts mājīgs dzīvoklis ar skaistu skatu uz Lielupe. Dzīvoklis atrodas 15 minūšu gājiena attālumā no jūras, izdevīgā un ērtā vietā. Tas ir mēbelēts un aprīkots ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku. Ērts izvelkams divvietīgs dīvāns-gulta.
Pagalmā – bezmaksas autostāvvieta.

Īres maksa
No 1. jūnija līdz 31. augistam– 500 €/mēnesī + komunālie maksājumi, kas nav lieli.
Ir iespēja vienoties arī par ilgtermiņa īri

Blakus atrodas liels TOP lielveikals, autobusa pietura, bērnudārzs, mežs pastaigām un Dzintaru parks. Netālu no dzelzceļa stacijām “Majori” un “Dzintari”, līdz labiekārtotai Lielupes pludmalei – 3 minūtes gājienā.

На лето. Уютная квартира с видом на реку Лиелупе. До моря 15 минут ходьбы. Квартира полностью меблирована и укомплектована техникой. Удобный двуспальный раскладной диван-кровать.
Бесплатная парковка во дворе.

Цена аренды:
C 2 июня до 31 августа - 500 евро в месяц + коммунальные расходы (небольшие)
Можем рассмотреть и долгосрочную аренду

Рядом супермаркет TOP, детский сад, крестьянский рынок, лес для прогулок и Дзинтарский парк. Недалеко железнодорожные станции Майори и Дзинтари. До блaгоустроенного пляжа Лиелупе 3 минуты пешком.

City: Yurmala
District: Majori
Street: Jāņa Pliekšana 100 [Map]
Rooms: 1
Area: 33 m²
Floor / floors: 5/5
Series: 103-th
House type: Brick-panel
Price: 500 €/mon. (15.15 €/m²)
Photo:
Flats,  Jurmala Majori, price 500 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Majori, price 500 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Majori, price 500 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Majori, price 500 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Majori, price 500 €/mon., Photo
Phone: (+371)29-57-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
Place:Yurmala

Add to favorites
Print Date: 16.05.2026 12:13
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation