Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Jurmala / Lielupe / Hand over

Back to the advertisements list
Close map
В аренду предлагается пятикомнатная квартира у реки в Лиелупе.

Квартира расположена на первом этаже проекта Ривьера.

Квартира состоит из прихожей, просторной гостиной с камином, обеденной зоны, кухни, подсобного помещения с санузлом, четырех отдельных спален и двух просторных ванных комнат (одна из них в мастер спальне), в одной из которых установлена душевая кабина, в другой ванна.

Квартира полностью меблирована, оборудована всей необходимой бытовой техникой. Есть кондиционер. Много места для вещей.

Охрана проекта и видеонаблюдение 24/7.

В стоимость аренды включено место на подземной парковке.

Инфраструктура: автобусная остановка, магазин, до реки всего 50 метров. До моря 15 минут пешком.

- Аренда на летний сезон (июль, август) - 2800 евро/месяц;

- Долгосрочная аренда (на год и более) - 1550 евро/месяц.

---

Īrei tiek piedāvāts piecu istabu dzīvoklis Lielupē pie upes.

Dzīvoklis atrodas projekta "Riviera" pirmajā stāvā.

Dzīvoklis sastāv no ieejas zonas, plašas viesistabas ar kamīnu, ēdamzonas, virtuves, saimniecības telpas ar sanmezglu, četrām izolētām guļamistabām un divām plašām vannas istabām (viena no tām iekš master-bedroom), no kurām vienā duškabīne, otrā vanna.

Dzīvoklis pilnībā mēbelēts, aprīkots ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku. Ir kondicionieri. Daudz vietas mantām.

Projekta apsardze un videonovērošana 24/7.

Īres cenā iekļauta vieta pazemes autostāvvietā.

Infrastruktūra: pietura, veikals, līdz upei tikai 50 metri. Līdz jūrai 15 minūtes pastaigas.

- Īre vasaras sezonā (jūlijs, augusts) - 2800, -EUR/mēnesī;

- Īre ilgtermiņā (gads +) - 1550, -EUR/mēnesī.

City: Yurmala
District: Lielupe
Street: Тиклу 11 [Map]
Rooms: 5
Area: 150 m²
Floor / floors: 1/4/elevator
Series: New
House type: Stone
Facilities: Parking
Price: 1 550 €/mon. (10.33 €/m²)
Photo:
Flats,  Jurmala Lielupe, price 1 550 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Lielupe, price 1 550 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Lielupe, price 1 550 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Lielupe, price 1 550 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Lielupe, price 1 550 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Lielupe, price 1 550 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Lielupe, price 1 550 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Lielupe, price 1 550 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Lielupe, price 1 550 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Lielupe, price 1 550 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Lielupe, price 1 550 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Lielupe, price 1 550 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Lielupe, price 1 550 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Lielupe, price 1 550 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Lielupe, price 1 550 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Lielupe, price 1 550 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Lielupe, price 1 550 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Lielupe, price 1 550 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Lielupe, price 1 550 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Lielupe, price 1 550 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Lielupe, price 1 550 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Lielupe, price 1 550 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Lielupe, price 1 550 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Lielupe, price 1 550 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Lielupe, price 1 550 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Lielupe, price 1 550 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Lielupe, price 1 550 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Lielupe, price 1 550 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Lielupe, price 1 550 €/mon., Photo
Phone: (+371)25-50-*** Show number All advertisements with this phone number