Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Jurmala / Kauguri / Sell

Back to the advertisements list
Close map
Pārdod Jūrmalā, Kauguros, tikai 1 km attālumā no jūras plašu un mājīgu 1-istabas dzīvokli mazģimeņu projektā, 1. stāvā.

Dzīvoklis ir bez remonta. Dzīvokļa platība ir 39 m², un tam ir liela lodžija ar pakešu logiem, kas lieliski piemērota atpūtai siltākās dienās.

Dzīvoklis ir gaišs un ar ērtu plānojumu atsevišķa virtuve, liela istaba ar iespēju sadalīt to zonās (guļamistaba, dzīvojamā istaba).

Mājā ir izremontēta kāpņutelpa, uzturēta tīra un sakopta vide. Mazi komunālie maksājumi. Apkārtne ir mierīga un zaļa, ideāli piemērota pastaigām un atpūtai tikai ~5–10 minūšu gājiens līdz jūrai un 3 minūšu gājiens līdz Jūrmalas priežu kāpu meža takām.

Ērta sabiedriskā transporta satiksme, tuvumā veikali, bērnudārzi, aptiekas un citas ikdienai nepieciešamās ērtības.

Zvaniet vai rakstiet, lai vienotos par apskates laiku.
Dzīvokli pārdod īpašnieks.

Продаётся просторная и уютная 1-комнатная квартира в Юрмале, Каугури, всего в 1 км от моря, в малосемейном проекте, на 1 этаже.

Квартира без ремонта. Площадь квартиры 39 м². Есть большая лоджия, застеклённая стеклопакетами, которая отлично подойдёт для отдыха в тёплое время года.

Квартира светлая, с удобной планировкой отдельная кухня, большая комната с возможностью разделения на зоны (спальня, гостиная).

В доме отремонтирован подъезд, поддерживается чистая и ухоженная среда. Низкие коммунальные платежи. Район тихий и зелёный, идеально подходит для прогулок и отдыха всего ~5–10 минут пешком до моря и 3 минуты пешком до сосновых дюнных троп Юрмалы.

Удобное транспортное сообщение, рядом магазины, детские сады, аптеки и вся необходимая инфраструктура.

Звоните или пишите, чтобы договориться о времени просмотра.
Квартиру продаёт собственник.

City: Yurmala
District: Kauguri
Street: Skolas iela 69a [Map]
Rooms: 1
Area: 39 m²
Floor / floors: 1/5
Series: Sm.fam.
House type: Panel
Catastral number: 13009003497
Facilities: Balcony, Loggia, Parking
Price: 41 000 € (1 051.28 €/m²)
Photo:
Flats,  Jurmala Kauguri, price 41 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 41 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 41 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 41 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 41 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 41 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 41 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 41 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 41 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 41 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 41 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 41 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 41 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 41 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 41 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 41 000 €, Photo
Phone: (+371)25-60-*** Show number All advertisements with this phone number
Phone: (+371)25-99-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
Place:Yurmala

Add to favorites
Print Date: 21.05.2026 20:06
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation