Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Jurmala / Kauguri / Sell

Back to the advertisements list
Close map
Собственник продаёт просторную 1-комнатную квартиру в Юрмале.
Тёплая и солнечная квартира со всеми удобствами, есть большая лоджия и просторная кухонная зона.

Из окон открывается прекрасный тихий вид.
Отличное расположение рядом с морем: примерно 5 минут на машине
или около 15 минут пешком.

Помощь посредников в продаже недвижимости не требуется.

Īpašnieks pārdod plašu 1-istabas dzīvokli Jūrmalā.
Silts un saulains dzīvoklis ar visām ērtībām, ir liela lodžija un plaša virtuves zona.

Pa logiem paveras brīnišķīgs, kluss skats.
Lieliska atrašanās vieta pie jūras līdz jūrai aptuveni 5 minūtes ar automašīnu
vai apmēram 15 minūtes kājām.

Starpnieku palīdzība īpašuma pārdošanā nav nepieciešama.

City: Yurmala
District: Kauguri
Street: Terbatas 3a [Map]
Rooms: 1
Area: 42 m²
Floor / floors: 3/5
Series: Sm.fam.
House type: Panel
Facilities: Loggia, Parking
Price: 49 500 € (1 178.57 €/m²)
Photo:
Flats,  Jurmala Kauguri, price 49 500 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 49 500 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 49 500 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 49 500 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 49 500 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 49 500 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 49 500 €, Photo
Place:Yurmala

Print Date: 20.03.2026 15:02
Send to a friend Number of unique visits: 1