Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Jurmala / Kauguri / Sell

Back to the advertisements list
Close map
Pēc svaigā kapitālā remonta. Ideālā vieta atpūtai.

Dzīvoklis neprasa nekādus papildus ieguldījumus. Nāc un dzīvo vai izīrē jau šī vasaras sezonā.
Remonts tika taisīts priekš sevis. Tika izmantoti kvalitatīvi apdares materiāli. Ir pieejamas bildes no remonta laikiem.

Nomainīta 100% elektroinstalācija, trubas, santehnika (Gustavberg), radiatori, logi. Izlīdzinātas sienas un grīda. Uzstādītas metāliskās durvis. Vannas istabā ir dušas kabīne.

Liels balkons arī ar remontu un labu skatu.

Līdz jūrai 20 minūtes ar kājām. 10 minūtes līdz vilciena stacijai.

Kāpņutelpā nesen uztaisīts remonts.

Zvaniet un vienosimies par apskates laikiem.
Pārdod īpašnieks.

-
После свежего капитального ремонта. Идеальное место для отдыха или для сдачи в аренду уже этим летом.

Квартира не требует дополнительных вложений.
Ремонт делался для себя. Использовались качественные строительные материалы. Имеется фотофиксация этапов ремонта.

Заменена 100% электропроводка, трубы, сантехника, окна. Выровнены стены и пол. Стоит металлическая входная дверь.
Установлена качественная бытовая техника и сантехника (Gustavberg).

Просторная лоджия с хорошим видом тоже отремонтирована.

До моря 20 минут пешком. 10 минут до железнодорожной станции. Рядом остановка общественного транспорта.

В подъезде недавно сделан ремонт.

Звоните и договоримся о удобном для Вас времени просмотра.
Продает собственник.

City: Yurmala
District: Kauguri
Street: Tallinas 9 [Map]
Rooms: 1
Area: 39 m²
Floor / floors: 5/5
Series: Sm.fam.
House type: Panel
Facilities: Loggia
Price: 53 000 € (1 358.97 €/m²)
Photo:
Flats,  Jurmala Kauguri, price 53 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 53 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 53 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 53 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 53 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 53 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 53 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 53 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 53 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 53 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 53 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 53 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 53 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 53 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 53 000 €, Photo
Flats,  Jurmala Kauguri, price 53 000 €, Photo
Phone: (+371)26-53-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
Place:Yurmala

Add to favorites
Print Date: 15.05.2026 21:21
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation