Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Jurmala / Dubulti / Hand over

Back to the advertisements list
Close map
Īstermiņā vai pa mēnešiem vasaras periodā tiek izīrēts kopts 2 istabu dzīvoklis klusā vietā Dubultos. Līdz pludmalei un jūrai tikai dažas minūtes gājiens.

Īstermiņa īres gadījumā lūdzam iepriekš precizēt pieejamos datumus.

Dzīvoklī ir 4 guļvietas:
atsevišķa izolēta guļamistaba ar divguļamo gultu;
viesistabā liels izvelk. dīvāns ar matračiem.
Viesistaba apvienota ar pilnībā aprīkotu virtuves zonu.
Dzīvoklī ir viss nepieciešamais ērtai dzīvošanai:
trauki un virtuves piederumi, gultas veļa, dvieļi, mikroviļņu krāsns, gludeklis, fēns, putekļsūcējs, ventilatori, Wi-Fi.
Attīstīta infrastruktūra: tuvumā veikali, kafejnīcas, restorāni, aptiekas, poliklīnika, vietējo produktu tirgus un sabiedriskā transporta pieturas.
Netālu atrodas Līvu Akvaparks, Dzintaru parks, Jomas iela un koncertzāle “Dzintari”.
Autostāvvieta pie mājas.

Cena jūnijā 750 € + komunālie maksājumi.

Iespējama arī īre pa dienām vai nedēļām.

Zvaniet vai rakstiet WhatsApp.

На короткий срок или помесячно сдаю ухоженную 2-х комнатную квартиру в Дубулты. До моря/пляжа - всего несколько минут пешком. Свободные даты при краткосрочной аренде, пожалуйста, уточняйте заранее.

Квартира рассчитана на 4 спальных места:

отдельная изолированная спальня с двуспальной кроватью;
в гостиной большой раскладной диван с матрасами.

Гостиная совмещена с полностью оборудованной кухонной зоной.

В квартире имеется все необходимое для комфортного проживания - кухонные принадлежности, посуда, постельное белье, полотенца, микроволновка, утюг, фен, пылесос, вентиляторы, WI-FI.

Развитая инфраструктура: рядом магазины, кафе, аптеки, поликлиника, рестораны, рынок местных продуктов, остановки общественного транспорта. Недалеко Līvu Aqua park, "Dzintaru park", улица Йомас, концертный зал "Dzintari".

Парковка у дома.

Июнь - 750 е + коммунальные. Возможна также посуточная или понедельная аренда.

Звоните или пишите на Whatsapp

City: Yurmala
District: Dubulti
Street: Drosmes iela 3 [Map]
Rooms: 2
Area: 48 m²
Floor / floors: 3/4
Series: 103-th
House type: Panel-brick
Price: 750 €/mon. (15.63 €/m²)
Photo:
Flats,  Jurmala Dubulti, price 750 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Dubulti, price 750 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Dubulti, price 750 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Dubulti, price 750 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Dubulti, price 750 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Dubulti, price 750 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Dubulti, price 750 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Dubulti, price 750 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Dubulti, price 750 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Dubulti, price 750 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Dubulti, price 750 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Dubulti, price 750 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Dubulti, price 750 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Dubulti, price 750 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Dubulti, price 750 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Dubulti, price 750 €/mon., Photo
Phone: (+371)26-47-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
Place:Yurmala

Add to favorites
Print Date: 24.05.2026 20:58
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation