Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Jurmala / Bulduri / Hand over

Back to the advertisements list
Close map
Jūra atrodas 8 minūšu gājiena attālumā.
Izīrē divistabu dzīvokli, mēbelētu un aprīkotu.
Balkons. Istabas nav atsevišķas.
Dzīvoklis ir silts un gaišs.
Izīrēts uz noteiktu lajku pēc vienošanās.
Jūnijs-augusts: 700 eiro mēnesī + komunālie maksājumi.
Septembris-maijs: 450 eiro mēnesī + komunālie maksājumi.
Lieliska atrašanās vieta.
Veikali, kafejnīcas un vilciens atrodas tuvumā.

До моря 8 минут ходьбы.
Сдается 2-х комнатная квартира с мебелью и бытовой техникой.
Квартира теплая и светлая.
Сдается на срок по договорённости.
Июнь - август 700 евро в месяц + ком. платежи.
Сентябрь - май 450 евро в месяц + ком. платежи.
Отличное месторасположение.
Магазины, кафе, электричка все рядом.

City: Yurmala
District: Bulduri
Street: Jasminju 8 [Map]
Rooms: 2
Area: 42 m²
Floor / floors: 4/5
Series: Chrusch.
House type: Brick
Price: 450 €/mon. (10.71 €/m²)
Photo:
Flats,  Jurmala Bulduri, price 450 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Bulduri, price 450 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Bulduri, price 450 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Bulduri, price 450 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Bulduri, price 450 €/mon., Photo
Flats,  Jurmala Bulduri, price 450 €/mon., Photo
Phone: (+371)29-76-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
Place:Yurmala

Add to favorites
Print Date: 13.05.2026 15:51
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation