Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Jelgava and reg. / Jelgava / Sell

Back to the advertisements list
Close map
Lielisks investīciju objekts pašā Jelgavas sirdī.

Iespēja iegādāties dzīvokli skaistā pirmskara laika ēkā Jelgavas centrā. Piedāvājumā dzīvoklis ar pilnas apdares remontu un koplietošanas telpām.

Augstie 3, 2 metru griesti rada plašuma un gaišuma sajūtu.
Projektā pieejami arī citi dažādu platību dzīvokļi, bez apdares, kurus iespējams pielāgot savai gaumei – izveidojot sev ērtu un funkcionālu plānojumu un remonta risinājumus.

Īpašums piemērots gan dzīvošanai, gan kā ilgtermiņa investīcija, jo pirmskara laika ēkas Jelgavā ir ierobežotā skaitā, un šāda tipa dzīvokļi vienmēr ir pieprasīti.

Priekšrocības:
- Vēsturiska pirmskara laika ēka ar īpašu šarmu
- Pilnas apdares koplietošanas telpas un visas inženierkomunikācijas
- 3 m augsti griesti – plašums un gaisma katrā dzīvoklī
- Lieliska atrašanās vieta – piemērots dzīvošanai vai investīcijai

Atrašanās vieta:
Centrālā Jelgava – blakus dažādi veikali, t/c Pilsētas Pasāža, kafejnīcas un sabiedriskais transports. Ērta piekļuve visiem pilsētas pakalpojumiem.

Sazinieties ar mums: zvaniet vai rakstiet (SMS, WhatsApp, e-pasts), lai uzzinātu sīkāku informāciju par pieejamajiem dzīvokļiem un iegādes iespējām.

----

Отличный инвестиционный объект в самом сердце Елгавы.

Возможность приобрести квартиру в красивом довоенном здании в центре Елгавы. Предлагается квартира с полной внутренней отделкой и отремонтированными местами общего пользования.

Высокие потолки 3, 2 метра создают ощущение простора и света.
В проекте также доступны другие квартиры различной площади без отделки, которые можно адаптировать под свой вкус создав удобную и функциональную планировку и выбрав подходящие решения для ремонта.

Недвижимость подходит как для проживания, так и в качестве долгосрочной инвестиции, поскольку довоенных зданий в Елгаве ограниченное количество, а квартиры такого типа всегда пользуются спросом.

Преимущества:
- Историческое довоенное здание с особым шармом
- Места общего пользования с полной отделкой и все инженерные коммуникации
- Потолки высотой 3 м простор и свет в каждой квартире
- Отличное месторасположение подходит как для проживания, так и для инвестиций

Расположение:
Центральная часть Елгавы рядом различные магазины, т/ц Pilsētas Pasāža, кафе и общественный транспорт. Удобный доступ ко всем городским услугам.

Свяжитесь с нами: звоните или пишите (SMS, WhatsApp, e-mail), чтобы узнать более подробную информацию о доступных квартирах и возможностях приобретения.

City, district: Jelgava and reg.
City/civil parish: Jelgava
Street: Raiņa 14 [Map]
Rooms: 2
Area: 51 m²
Floor / floors: 2/3
Series: Pre-war house
House type: Stone
Price: 89 800 € (1 760.78 €/m²)
Photo:
Flats,  Jelgava and reg. Jelgava, price 89 800 €, Photo
Flats,  Jelgava and reg. Jelgava, price 89 800 €, Photo
Flats,  Jelgava and reg. Jelgava, price 89 800 €, Photo
Flats,  Jelgava and reg. Jelgava, price 89 800 €, Photo
Flats,  Jelgava and reg. Jelgava, price 89 800 €, Photo
Flats,  Jelgava and reg. Jelgava, price 89 800 €, Photo
Flats,  Jelgava and reg. Jelgava, price 89 800 €, Photo
Flats,  Jelgava and reg. Jelgava, price 89 800 €, Photo
Flats,  Jelgava and reg. Jelgava, price 89 800 €, Photo
Flats,  Jelgava and reg. Jelgava, price 89 800 €, Photo
Flats,  Jelgava and reg. Jelgava, price 89 800 €, Photo
Flats,  Jelgava and reg. Jelgava, price 89 800 €, Photo
Flats,  Jelgava and reg. Jelgava, price 89 800 €, Photo
Phone: (+371)25-37-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
Place:Jelgava and reg.

Add to favorites
Print Date: 21.05.2026 14:13
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation