Close map
Piedāvājam mājīgu dzīvokli ērtajā 2. stāvā
Ideāls variants tiem, kas novērtē drošību un kvalitāti:
Kvalitāte: Visos logos uzstādītas jaunas divkameru stikla paketes un kvalitatīvas, izturīgas ārdurvis.
Komunikācijas: Pilnībā renovēti stāvvadi un mūsdienīga elektroinstalācija – par šīm rūpēm varēsiet aizmirst uz ilgiem gadiem.
Vide: Kluss nams un patiešām jauki, mierīgi kaimiņi. Tiešā tuvumā atrodas veikali un ir ļoti ērta izbraukšana uz Rīgu.
Juridiskais statuss: Zeme ir īpašumā, īpašums bez apgrūtinājumiem.
Māju apsaimnieko "Kurzemes Nami".
Zvaniet, lai vienotos par apskates laiku.
City, district:
Jelgava and reg.
City/civil parish:
Jelgava
Street:
39 15
[
Map
]
Rooms:
1
Area:
34 m²
Floor / floors:
2/4
Series:
103-th
House type:
Brick-panel
Catastral number:
09009024562
Price:
40 500 € (1 191.18 €/m²)
Photo:
Phone:
(+371)
20-00-***
Show number
All advertisements with this phone number
E-mail:
Send e-mail
All advertisements with this e-mail
Place:
Jelgava and reg.
Add to favorites
Print
Date: 13.05.2026 17:48
Send to a friend
Number of unique visits:
1
Remind
Report a violation