Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Daugavpils and reg. / Daugavpils / Sell

Back to the advertisements list
Close map
Pārdošanā 2 istabu dzīvoklis, Hruščova laika projekts, Butļerova iela 4, Ķīmija, Daugavpils, dzīvokļa kopējā platība 40.2 m², 1/5, viena istaba caurstaigājama, silts dzīvoklis, daļēji mēbelēts, plastikāta stikla pakešu logi, koka durvis, lamināta grīdas segums, san mezgls apvienots (vanna), mājā metāla ieejas durvis ar kodu, ir vieta auto, attīstīta infrastruktūra - skolas, veikali, bērnudārzi, sabiedriskais transports, sporta centri, īpašums bez apgrūtinājumiem, zemesgrāmata, palīdzēsim noformēt kredītu, vairāk informācijas telefoniski vai klātienē.

City, district: Daugavpils and reg.
City/civil parish: Daugavpils
Street: Butļerova iela 4 [Map]
Rooms: 2
Area: 40 m²
Floor / floors: 1/5
Series: Chrusch.
House type: Brick
Facilities: Parking
Price: 17 000 € (425 €/m²)
Photo:
Flats,  Daugavpils and reg. Daugavpils, price 17 000 €, Photo
Company:Lets Real Estate Group

Print Date: 19.03.2026 15:46
Send to a friend Number of unique visits: 1