Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Daugavpils and reg. / Daugavpils / Sell

Back to the advertisements list
Close map
Продаётся квартира (Ru)

Продаётся тёплая и уютная 1-комнатная квартира в спецпроекте

Адрес: Kauņas iela 66, Daugavpils
4 этаж (не угловая)
Площадь: 30 м²
Квартира с ремонтом
Тёплая и экономичная в содержании
Низкие коммунальные платежи
Всего ~10 минут до центра города

Квартира продаётся от собственника, без посредников.

Также возможна аренда 150 €/месяц.

Пишите в личные сообщения для получения дополнительной информации или просмотра.

Pārdod dzīvokli (LV)

Pārdod siltu un mājīgu 1-istabas dzīvokli specprojektā

Adrese: Kauņas iela 66, Daugavpils
4. stāvs (nav stūra dzīvoklis)
Platība: 30 m²
Dzīvoklis ar remontu
Silts un ekonomisks uzturēšanā
Zemi komunālie maksājumi
Apmēram 10 minūtes līdz pilsētas centram

Dzīvokli pārdod īpašnieks bez starpniekiem.

Ir iespējama arī īre 150 €/mēnesī.

Rakstiet privāti, lai vienotos par apskati vai saņemtu papildu informāciju.

City, district: Daugavpils and reg.
City/civil parish: Daugavpils
Street: Kauņas 66 [Map]
Rooms: 1
Area: 30 m²
Floor / floors: 4/4
Series: Spec. pr.
House type: Brick
Facilities: Parking
Price: 18 600 € (620 €/m²)
Photo:
Flats,  Daugavpils and reg. Daugavpils, price 18 600 €, Photo
Phone: (+371)29-53-*** Show number All advertisements with this phone number
E-mail: Send e-mailAll advertisements with this e-mail
Place:Daugavpils and reg.

Add to favorites
Print Date: 08.05.2026 19:51
Send to a friend Number of unique visits: 1
Remind Report a violation