Advertisements

ADVERTISEMENTS

Post Advertisement My Adverts Search Favorites
LV
 
RU

Flats / Cesis and reg. / Jaunpiebalgas pag. / Sell

Back to the advertisements list
Close map
Pārdod 2-istabu dzīvokli Brāļu Kaudzīšu ielā 7A - 11, Jaunpiebalgā ar kopējo platību 55.2 m2, kas sastāv no virtuves, dzīvojamās istabas, guļamistabas, atsevišķas vannas istabas un tualetes, koridora. Dzīvoklim ir lodžija, izeja uz to no abām istabām. Nomainīti logi un ārdurvis.
Sīkākai informācijai zvanīt pa norādīto telefona numuru.

City, district: Cesis and reg.
City/civil parish: Jaunpiebalgas pag.
Township: Jaunpiebalga
Street: Brāļu Kaudzīšu iela 7a [Map]
Rooms: 2
Area: 55.20 m²
Floor / floors: 3/3
Series: Spec. pr.
House type: Brick
Facilities: Loggia, Parking
Price: 20 000 € (362.32 €/m²)
Photo:
Flats,  Cesis and reg. Jaunpiebalgas pag., price 20 000 €, Photo
Place:Cesis and reg.

Print Date: 29.03.2026 21:08
Send to a friend Number of unique visits: 1